group


tel: +44 330 330 9000

Uluslararası Büyümenize Nasıl Katkı Sağlayabiliriz...?

SEO

SEO

Tüm hedef dillerde site içi arama motoru optimizasyonu
Daha fazlasını öğrenin

Bağlantı Oluşturma

Bağlantı Oluşturma

Yerel arama motoru sıralamalarını yükseltmek için, birçok dilde kişiselleştirilmiş bağlantı oluşturma teknikleri ve stratejileri
Daha fazlasını öğrenin

Tıklama Başına Ödeme

Tıklama Başına Ödeme

Birçok farklı pazarda kampanya oluşturulmasından komple teklif yönetimine kadar her şey
Daha fazlasını öğrenin

Sosyal Medya

Sosyal Medya

Hesap kurulumu, yönetimi ve tüm dünyadaki kitlelere ulaşma stratejisi
Daha fazlasını öğrenin

Webcertain, İngiltere’deki genel merkezi ve Barselona, Trieste, Oslo ve Pekin’de yer alan ofisleri ile tüm dünyadaki acentelere ve müşterilere uluslararası arama ve sosyal pazarlama hizmetleri sunmaktadır. Ana dilde konuşan ve dijital pazarlama konusunda eğitilmiş büyük bir ekibe sahip olan şirket, dünyadaki 44 büyük dil ile online dünya nüfusunun %70’inden fazlasına hitap etmektedir.

Her şirket ve her pazarlama stratejisi farklı olduğu için, hizmetlerimiz mümkün olan en iyi sonucu almak üzere müşterilerinizin ihtiyaçlarına kolayca cevap verecek ve sıkça yeni fikirleri deneyecek şekilde esnetilir. Farklı sektörlerdeki tecrübemiz ve yerel arama motorlarındaki birikimimiz, her web sitesi için en etkili ve dinamik kampanyaları yürütmemize imkân tanır.

İhtiyacınız ister bir pazara dönük anahtar sözcük araştırması, isterse 50 ülke için global dijital pazarlama stratejisi olsun, Webcertain sizi uluslararası hedeflerinize ulaştıracak uzmanlığa sahiptir.

Login to live.webcertain.com

×